Franz Xaver von Pausinger
(Salzburg 1839-1915) zugeschrieben/attributed Rehe in einer Lichtung an einem Waldteich, monogrammiert: P., datiert: 1902, Öl auf Leinwand, ca. 58 x 78,5 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
17.08.2021 - 15:37
- Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-
Franz Xaver von Pausinger
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 17.08.2021 - 15:37 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-